Подання

Надсилання статей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для видання Україна модерна?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Керівництва для авторів

Редакція «України Модерної» запрошує дослідників і дослідниць до співпраці. Будь ласка, уважно прочитайте нижче подані рекомендації. Будемо щиро вдячні за дотримання редакційного формату, що суттєво допоможе нам у процесі підготовки наступних томів часопису.

 

Вимоги до подачі матеріалів

 

Часопис друкує лише оригінальні тексти, які раніше не публікувались (повністю або частково!) та не подані до друку до інших видань!

 

Рукописи приймаються в електронній формі англійською, німецькою, французькою, білоруською, польською, російською та українською мовами. Крім статей, обсяг яких не повинен перевищувати 10000 слів (або 30 сторінок формату A4), редакція приймає рукописи рецензійних статей, рецензій та оглядів. Розмір рецензійної статті має дорівнювати 5000-10000 слів (15-30 сторінок A4), рецензії – 3000-5000 слів (7-10 сторінок), відповіді на запитання форуму – 2000-2500 слів (5-7 сторінок) та річних оглядів періодики – 5000-7000 слів (7-15 сторінок). Просимо авторів також подавати відомості про себе (науковий ступінь, місце роботи, посада, коло зацікавлень, електронна адреса).


Усі подані статті проходять анонімне рецензування (peer review) двома фахівцями, на основі чого ухвалюється рішення про прийняття їх до друку.

 

Часопис друкує лише оригінальні тексти, які не публікувалися раніше (повністю або частково!) і не подані до друку до інших видань.

 

Просимо пересилати Ваші пропозиції, тексти, а також інформацію про книжки і журнали на рецензування Головній редакторці журналу «Україна Модерна» проф. Гелінаді Грінченко на електронну адресу : uamoderna@gmail.com або gelinada.grinchenko@gmail.com

 

 

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

  1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
  2. Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  3. Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  4. Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  5. Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
  6. Якщо матеріал подається у рецензований розділ журналу, при оформленні файлу подання були виконані інструкції щодо Гарантій сліпого рецензування.
 

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.