Редакційна політика

Галузь та проблематика

Вісник публікує статті, які  містять нові оригінальні результати дослідження актуальних питань розвитку фундаментальної економічної науки, вітчизняної та світової економіки, застосування кількісних методів та інформаційних технологій у цифровій економіці, інноваційних напрямів розвитку обліку та оподаткування, менеджменту, маркетингу, а також результати міждисциплінарних досліджень в галузях економіки, права, екології та інших наук.

 

Політика розділів

Статті

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується

ЕКОНОМІКА ЯК НАУКА. ТЕОРІЯ, ПОЛІТИКА І ПРАКТИКА

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується

КІЛЬКІСНІ МЕТОДИ В ЕКОНОМІЦІ. ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується

СУЧАСНІ МЕТОДИ ОБЛІКУ, АУДИТУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується

ПІДПРИЄМНИЦТВО. МЕНЕДЖМЕНТ І МАРКЕТИНГ

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується

СОЦІАЛЬНА ЕКОНОМІКА І ПОЛІТИКА. МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В ЕКОНОМІЦІ

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується

ДО ЮВІЛЕЙНИХ ДАТ

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Не вибрано Рецензується
 

Процес рецензування

ПРОЦЕДУРА РЕЦЕНЗУВАННЯ РУКОПИСУ СТАТТІ

 

Редакція Журналу здійснює подвійне «сліпе» рецензування (double-blind review). Це означає, що рецензенти не мають жодної інформації про авторів і навпаки.

Процедура рецензування передбачає такі етапи.

 

Перевірка рукопису на відповідність критеріям академічної доброчесності і базовим вимогам до рукопису

Середня тривалість процедури – 3 дні

1.Відповідальний секретар розміщує рукопис статті та відомості про його авторів в електронній базі Вісника, оцінює рукопис з позиції його відповідності предметній галузі та вимогам Вісника щодо оформлення, здійснює перевірку тексту на плагіат. Рукописи, які не відповідають критеріям академічної доброчесності і вимогам Вісника щодо оформлення, відхиляються на цьому етапі.

 

Перевірка змісту рукопису на відповідність науковим критеріям. Призначення зовнішніх рецензентів

Середня тривалість процедури – 7 днів

2.Головний редактор Вісника та/або його заступники готують попередній висновок з оцінкою рукопису з позицій його відповідності науковим критеріям (Форма попереднього висновку Редколегії), визначають  науковий напрям (рубрику), якій відповідає зміст рукопису, приступають до рецензування самостійно та/або визначають двох зовнішніх рецензентів для подвійного «сліпого» рецензування. Вибір рецензента відбувається серед членів наукової редакційної колегії і головно ґрунтується на відповідності теми рукопису їхнім науковим інтересам, зацікавленням і публікаціям, досвіді, репутації тощо. На цьому етапі до рецензування також можуть залучатися дослідники, які не є членами наукової редколегії Вісника.

3.Відповідальний секретар Вісника повідомляє кореспондуючому авторові про попередній висновок редколегії Вісника та про передачу рукопису статті на сліпе зовнішнє рецензування або про відхилення рукопису у зв’язку з невідповідністю вимогам Вісника.

 

Зовнішнє рецензування рукопису

Середня тривалість процедури – 30 днів

4. Відповідальний секретар готує рукопис для зовнішніх рецензентів відповідно до умов «сліпого» рецензування (рецензенту невідомі автори рукопису). Рекомендовані  рецензенти вирішують – прийняти чи відхилити запрошення на рецензування. У разі прийняття запрошення вони мають підготувати і надіслати у встановлений термін рецензію на електронну адресу редакції Вісника (Форма зовнішньої рецензії).

5. Відповідальний секретар ознайомлюється з рецензіями на рукопис статті, розміщує їх в електронній базі Вісника. В окремих випадках головний редактор може запросити ще одного рецензента, щоб сформувати остаточний висновок про науковий рівень рукопису.

 

Робота з результатами зовнішнього рецензування рукопису

Середня тривалість процедури – 15 днів

6.Відповідальний секретар надсилає авторам рукопису рецензії з  дотриманням усіх вимог подвійного сліпого рецензування.

7. У разі необхідності автори враховують зауваги і побажання рецензентів і надсилають у встановлені терміни доопрацьовану статтю до редакції Вісника. Відповідальний секретар одразу надсилає доопрацьований рукопис на повторне «сліпе» рецензування.

 

8. Відповідальний секретар подає на розгляд головного редактора та його заступників результати рецензування і доопрацювання рукописів статей. Остаточне рішення про публікацію статті у журналі ухвалює редколегія Вісника.

 

Рішення про результати рецензування  рукопису та публікацію статті

Середня тривалість процедури – 10 днів

9.Авторів повідомляють про рішення редколегії Вісника та Вченої ради Львівського університету щодо публікації їхніх статей у відповідному випуску Вісника.

10. Редколегія оприлюднює відповідний випуск Вісника на сайті (онлай-версія).

11. Видавничий центр забезпечує друковану версію випусків Вісника.

 

Періодичність публікації

Виходить 1-2 рази на рік.

 

Політика відкритого доступу

Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.